Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel Pop c7

2 500 MKD

Shitet nga: Filip 17 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Alcatel
Modeli
Pop C7
se prodava alcatel one touch pop c7
specs:Display. 5.00-inch.
Processor. 1.3GHz quad-core.
Front Camera. 0.3-megapixel.
Resolution. 480x854 pixels.
RAM. 1GB.
OS. Android 4.2.
Storage. 4GB.
Rear Camera. 5-megapixel.
telefonot e vo dobra sostojba koristen e dosta vreme no edinstvena mana mu e toa sto brzo se prazni brzo baterijata i kapakot e skrsen no ima maska i ne se primetuva.
Në fillim