Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel One Touch Pop D5

4 500 MKD

Shitet nga: Jovan 09 Shk 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
Alcatel
Modeli
Pop D5
tel e nov neotpakovan kupen na 09.02.2015
Leaflet
Në fillim