Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apple iPhone 11 Pro Smartphone

17 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Krean Peter 30 Dhj 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Apple iPhone 11 Pro Smartphone AT&T Sprint T-Mobile Verizon or Unlocked LTE
Krean Peter
14043410723

WhatsApp:
+14043410723
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione