Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 11 Pro Max 512 GB

750 EUR

Shitet nga: Gjore 29 Jan 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Se prodava iphone 11 pro max vo dobra sostojba nikogas ne otvaran ne servisiran kupen od telekom HITNO!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione