Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 11 Pro Max

730 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Planet mobil 17 Shk 12:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet mobil
nov 720 EUR
Promotivno Samsung Galaxy S10 + nov 24 mes garan 38 500 MKD
Vrsime otkup na novi i polovni mobilni telefoni 0 MKD
nov neaktiviran 30 000 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Veles
telefonot e kako nov bez tragi na koristenje komplet za evropski pazar 64 gb
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Tregoje në hartë
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil
Iphone XS 256GB 0 MKD
Samsung Galaxy Note 20 Ultra 950 EUR
poloven kako nov 380 EUR
Huawei P30 Pro kako nov 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione