Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 11 Pro 256GB Space Gray nov celofan

950 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК 22 Shk 13:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
iPhone 11 Pro 256 GB nov telefon top cena 930 EUR
Samsung A20e koristen telefon bukvalno kako NOV! 7 900 MKD
Samsung Galaxy A12 nov telefon 24 meseci garancija 10 500 MKD
iPhone Xs Max 64GB 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
iPhone 11 Pro 256 GB📱НОВ ТЕЛЕФОН
12 Месеци Гаранција👍🏻
📍Локација: Партизански Одреди 59 (Во зграда одма до Кладилница Моцарт и Рептил маркет)
📍НОВА ЛОКАЦИЈА: ЛИСА ЦЕНТАР НА ПРИЗЕМЈЕ, Булевар Видое Смилевски Бато, Скопје
Контакт Телефон ☎️
КАРПОШ:
📱075554400
☎️023073200
ЛИСА ЦЕНТАР:
📱076406026
21 ГОДИНА СО ВАС‼️
ВАШАТА ДОВЕРБА Е НАША ОБВРСКА🤝
www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 22 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 59/2 Tregoje në hartë
023073200
https://www.mobilelektronik.com.mk

webshop

МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
023073200
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione