Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 11 Pro

730 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Planet mobil 11 Mar 13:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet mobil
Huawei P Smart Pro 14 000 MKD
poloven kako nov 9 000 MKD
poloven kako nov 900 EUR
iPhone 11 Pro Max 870 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Veles
telefonot e koristen samo 10 tina dena so validna internacionalna garancija 256 gb bez tragi na koristenje
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Tregoje në hartë
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil
Vrsime otkup na novi i polovni mobilni telefoni 0 MKD
nov 24 garancija 390 EUR
nov neaktiviran 1 050 EUR
Samsung Galaxy S10 Plus 37 000 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione