Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 12 128gb crn nov ne otpakuvan

46 000 MKD

Shitet nga: Dimitar 16 Mar 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Se prodava nov ne otpakuvan iPhone 12 128GB crn, Neverlock (rabtoti na site karticki) so Godina dena garancija od A1 operator.

Cenata na istiot ured vo LEDIKOM: 47,990 mkd
Cenata na istiot ured vo MOBILEX: 48,000 mkd

Kontakt: +38975286636 Dimitar
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione