Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

novi neaktivirani

1 150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Planet mobil 05 Dhj 13:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Veles
telefonite se neotpakuvani novi neaktivirani za evropski pazar
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Tregoje në hartë
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil
poloven kako nov 380 EUR
Vrsime otkup na novi i polovni mobilni telefoni 0 MKD
Huawei P30 Pro 420 EUR
Huawei P Smart Pro 14 000 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione