Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 4 32G

7 000 MKD

Shitet nga: Nikolina 10 Shk 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Modeli
iPhone 4
kratko koristen dobro socuvan,kodiran iphone 4 (orange swiss) so 32G memory


Nikolina
076597639
Leaflet
Në fillim