Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE 4 BEL 16GB NEVERLOCK ITNO

0 MKD

Shitet nga: Aleksandar 10 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 4
Se prodava iPhone 4 bel (prikazan na slikite) 16GB i raboti na site karticki. Vo odlicna sostojba e, so nego ide punjac i zastitna maska.
Aleksandar
078300867
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione