Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KAKO NOVI IPHONE 4S 16GB NEVERLOCK BLACK

80 EUR

225 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 04 Maj 09:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
MALKU KORISTENI,CRNA I BELA BOJA,KOMPLET KUTIJA SO ORIGINAL POLNAC I USB,SLUSALKI.
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
Leaflet
@@@
SONY XPERIA Z3 KORISTEN NEVERLOCK  110 EUR
VERTU CONSTELATION MALKU KORISTEN 350 EUR
HUAWEI P30 NOV EU MODEL  INTERNACIONALNA GARANCIJA 320 EUR
IPHONE SE 16GB KORISTEN NEVERLOCK 120 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione