Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 4s 16 gigan

10 000 MKD

Shitet nga: Avni 09 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Go prodavam iphone 4s 16 giga uste 6 meseci ima garancija od t-mobile
Leaflet
Në fillim