Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5 16GB Neverlock

250 EUR

Shitet nga: Dimitar 09 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 5
Prodavam Iphone 5 (16GB) Neverlock, ekstra socuvan,celo vreme so maska i screen protector, telefonot e odlicen nema nikakva mana,raboti na najnoviot iOS 8.1.3 .Slikite se od telefonot !! Moze i zamena . (cenata ne e fiksna) !!
Dimitar
078846243
Leaflet
Në fillim