Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5 32GB Neverlock

14 500 MKD

Shitet nga: filip 28 Nën 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 5
Se prodava Apple iPhone 32 GB raboti na site SIM KARTICKI. Dobro socuvan, normalno koristenje, isto kako sto se gleda na slikite. Baterijata mu podobra od prosecno, se e vo najdobar red. moze da se vidi bilo koe vreme. So nego doagja samo kutija od originalno pakuvanje, bez polnac i slusalki. Bez garancija
Leaflet
Në fillim