Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5 i Sony Xperia E

0 MKD

Shitet nga: Jovan 15 Dhj 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 5
Prodavam iPhone5 i Sony Xperia E
Telefonite se vo potpolna funkcija i se e vo red so niv
Cena po dogovor :)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione