Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5

90 EUR

125 EUR

Shitet nga: Martin 27 Qer 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 5
Prodavam I phone 5, bel, 64GB, so nova baterija,smeneta na (05.05) i originalen kabel. Vo odlicna sostojba.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione