Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iphone 5

50 EUR

Shitet nga: Marjan 20 Qer 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 5
Super sostojba
Leaflet
Në fillim