Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5

3 500 MKD

Shitet nga: Katerina Miceva 26 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 5
Prodavam iPhone 5 so polnach. Telefonot dobro funkcionira i e sochuvan.
Kontakt: 076/230-627
Katerina Miceva
076230627
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione