Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apple iPhone 5 16 i 32g

260 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МоНтЕ МоБиЛе 09 Shk 19:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
МоНтЕ МоБиЛе
MINI KAMERI 20 ЕУР
Samsung S7 -
SAMSUNG S6 edge 400 ЕУР
NOVI Samsung Galaxy S8 740 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
iPhone 5
Apple iPhone 5 16 i 32g koristeni
МоНтЕ МоБиЛе
ПРОДАЖБА,ОТКУП,СЕРВИС ГАЛАНТЕРИЈА ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
БУЛ.М.Т ГОЛОГАНОВ БР.36 ЛОК3 Tregoje në hartë
+38972727247
https://www.facebook.com/montemobil
МоНтЕ МоБиЛе
075777077
Leaflet
МоНтЕ МоБиЛе
Samsung S6 EDGE 579 ЕУР
iPhone 6 gray & gold neverlock 519 ЕУР
NOVI Apple iPhone 7 128gb 690 ЕУР
iPhone 5 & Samsung S4 mini DUOS -
Në fillim