Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE 5C 16GB RABOTI SO X-SIM BLUE

185 EUR

315 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 11 Shk 08:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
@@@
HUAWEI P10 MALKU KORISTEN 140 ЕУР
LENOVO S60 KAKO NOVO 5 000 МКД
SAMSUNG S7 NEVERLOCK KAKO NOV MALKU KORISTEN 210 ЕУР
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KORISTEN WHITE 220 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
TEL E KAKO NOV,BEZ GREBNATINA,PLAVA BOJA,16GB RABOTI SO X-SIM NA VIP I ONE
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
Leaflet
@@@
SAMSUNG GALAXY A3 NOV NEKORISTEN 11 500 МКД
IPHONE 6 64gb NOV NEKORISTEN SILVER 320 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A5 2015 NAJNISKA CENA 50 ЕУР
PROMOCIJA IPHONE 4 32GB NEVERLOCK 4 500 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione