Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5s 16gb neverlock,

7 000 MKD

Shitet nga: Tatjana Ristova 19 Qer 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodava iphone 5s 16gb neverlock,so nego sleduva polnac i slusalki 7000 denari,
Tatjana Ristova
077 790 508
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione