Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5S Gold Gratis oprema

260 EUR

Shitet nga: Daniel 04 Shk 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава Iphone 5S Gold 16 gb со + додатна опрема која што ви ја давам гратис.
ИСКЛУЧИВО ЗА КЕШ ПАРИ, НЕ СЕ ЈАВУВАЈТЕ ЗА ЗАМЕНА. ФАЛА ОДНАПРЕД !
1. ГРАТИС Power bank - slim или дополнителна батерија која е како заштитна маска и ја полни батеријата на телефонот во рок од 15 минути.
2. ГРАТИС алуминиумски оквир или бампер и плус силиконска футрола
Телефонот е купен во "Дубаи Apple store" пред година дена.

ТЕЛ: 078 334438
Leaflet
Në fillim