Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5s

3 500 MKD

8 000 MKD

Shitet nga: Ile 24 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
telefonot se prodava za delovi samo nemu raboti maticnata ploca drugo se raboti .kamera predna 600den.kamera zadna 700.den.touch displey 1300den.,baterija 700den.kmplet 3500+ maska.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione