Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5s

5 000 MKD

Shitet nga: dule 02 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Iphone 5s so nego sleduva uste eden iphone 5s popolno ist sto ne raboti od nepoznati pricini , moze da se koristat delovite od nego
Në fillim