Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5s 16 gb

120 EUR

Shitet nga: Meriton Zherka 01 Sht 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodava iphone 5s ili zamena so samsung s6 - edge ili iphone 6 - SE .. telefonot raboti super so ios 9.7.2 moze da se prai update sa povise javete se na telefonskiot broj 072 735 071
Meriton Zherka
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione