Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5s 16gb

210 EUR

Shitet nga: Iphone 5S 16gb 11 Jan 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Odlichna sostojba,slushalki,polnach ...
Iphone 5S 16gb
070330253
Leaflet
Në fillim