Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE 5S 16 GB GOLD TMOBILE KORISTEN 1 MESEC

220 EUR

270 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 06 Maj 15:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
@@@
PROMOCIJA NAJNISKA CENA IPHONE 6 NEVERLOCK 250 ЕУР
HUAWEI P8 LITE MALKU KORISTEN 5 500 МКД
IWATCH APPLE SERIES 5 40mm 320 ЕУР
PROMOCIJA IPHONE 4 32GB NEVERLOCK 4 500 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
1 MESEC KORISTEN,GOLD,RABOTI NA TMOBILE KARTA
Leaflet
@@@
SAMSUNG A7 DUOS KAKO NOV 110 ЕУР
VERTU CONSTELATION MALKU KORISTEN 350 ЕУР
BOSE SPORT SLUSALKI NOVI NEKORISTENI 100 ЕУР
SAMSUNG J7 NOV KUPEN OD VIP 230 ЕУР
Në fillim