Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 5s 16 GB

6 500 MKD

Shitet nga: Mario 16 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava iphone 5s.. gratis maska
Cena: 6500 denari
Tel: 077545055
Mario
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione