Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ROYALPhones IPHONE 5s 16GB NOVI SITE BOI

375 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: | | | ROYAL Phones Mobile Store | | | 11 Shk 19:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
iphon 5s novi 16gb ...Site boi
Neverlock
Site dolu navedeni telefoni se vo ORGINAL FABRICKO PAKUVANjE i se so EDNA godina garancija so obezbeden servis za istite..
* za poveke informacii javete se na brojot: 072 / 77 49 00 - 071 / 623 648
** Za da razgleduvate poveke mobilni telefoni posetete ne na nasata prodavnica vo Tetovo, vo glavniot pat bulevar ilindeska 94-1...

https://www.facebook.com/royalphoones/

info:071 623 648
-----------------------------
Prodazba i zamena


Apple
iPhone 4
iPhone 4s
iPhone 5
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6s
iPad mini
Samsung
Galaxy
S3
S4
S5
S6
S6 edge
| | | ROYAL Phones Mobile Store | | |
★★★Prodazba na telefoni★★★ ★★★Zamena★★★ ★★★Galanterija★★★
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ilindenska 94/1 Tregoje në hartë
072/774900
| | | ROYAL Phones Mobile Store | | |
072/774900 , 071/623648
Leaflet
Në fillim