Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6 Plus skoro nov bez grepka

320 EUR

Shitet nga: Igor 08 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
iPhonot e kupen nov od Amerika i e star godina i 6 meseci. Telefonot sekogas e koristen vo silikonska fotrola i so zastitno celosno staklo koe ne se poznava deka e namesteno. Na telefonot nema nitu edna grepka sto znaci e isti kako nov i raboti kako nov bez nikakvi problemi. Telefonot mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme. Telefonot go prodavam isklucivo za pari pa ke ve molam bez ponudi za zamena.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione