Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6 Plus 16GB Gold

220 EUR

Shitet nga: Aliji.ER 12 Nën 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava iphonot see e v red nema nikakov problem 220 € mu baram cenata ne e fiksna moze zamena so iphon7
Në fillim