Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE 6+ 126GB NEVERLOCK SILVER

750 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 13 Korr 10:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
@@@
HUAWEI P20 KAKO NOV 180 ЕУР
SAMSUNG GALAXY NOTE 9 EU MODEL PLAVA BOJA 340 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE  NEVERLOCK 130 ЕУР
Huawei Mate 20 Pro koristen 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
EVROPSKI SO EVROPSKA GARANCIJA,ZAPECATENA KUTIJA VO CELOFAN,NEVERLOCK 128GB

750€
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
Leaflet
@@@
IPHONE X 64GB NEVERLOCK BEL 299 ЕУР
SAMSUNG J1 PRIME DUAL SIM 50 ЕУР
IPHONE 7+ 128GB JET BLACK KORISTEN 450 ЕУР
SAMSUNG J2 DUAL SIM BLACK&WHITE 85 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione