Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apple iPhone 6 64GB

290 EUR

Shitet nga: Mahir Jusufoski 25 Gush 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Modeli
iPhone 6
Prodavam iPhone 6 6gb model, davam i 4 maski gratis. Telefonot nema nikakov problem osven dve grebnatinki od stranite, i ima nova baterija original so garancija.
Za drugi gradovi prakjam po kargo ili so dogovor nekako.
Prifakjam i zamena za Galaxy S6 ili S7 (edge) so moja doplata.
Mahir Jusufoski
072264101


WhatsApp:
072264101
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione