Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6

275 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UniTel 21 Nën 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gostivar
Modeli
iPhone 6
iPhone 6 16Gb Neverlock !
10dit te perdorur me folia prej fabrike.
10dena koristeni so fabricni foli..
#UNITELmobilestore : 072 745 745
GRATIS : XHAM MBROJTES DHE FOTROLL
GRATIS : STAKLENA FOLIA I FOTROLLA..
Leaflet
UniTel
Samsung Galaxy J5 2017 230 EUR
iPhone 7 450 EUR
Android Smart Watch 1 800 MKD
SAMSUNG GALAXY A3 2017 235 EUR
Në fillim