Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6 32GB

320 EUR

Shitet nga: Sasko 06 Jan 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Modeli
iPhone 6
Telefonot e mnogu dobro socuvan, koristen 6 meseci.Kupen od Italija,garancijata vazi uste 6 meseci
So nego sleduva:
-Staklena folija;
-Zastitna maska;
-Slusalki;
-Polnac;
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione