Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6 64GB 3 meseci koristen

420 EUR

Shitet nga: Milan Mitkovski 08 Qer 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Телефонот е без никакви оштетувања. Користен со заштитно стакло и силиконска фолија.

Milan Mitkovski
070600885
Leaflet
Në fillim