Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE 6 Gold 122GB

290 EUR

Shitet nga: Rade 25 Tet 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam IPHONE 6 Gold 122 GB,telefonot e malku koristen vo odlicna sostojba kako nov.Moze da se vidi so orginal polnac i site dodatoci, telefonot treba da se vidi,po viduvanje ima prostor za dogovor.
Leaflet
Në fillim