Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6

11 000 MKD

Shitet nga: Elena 29 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 6
Продавам Iphone 6, користен, но многу сочуван.
Телефонот има меморија 16гига, работи на сите мрежи и доаѓа со заштитно стакло/фолија.
Leaflet
Në fillim