Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава iPhone 6, со нова батерија.

5 000 MKD

8 000 MKD

Shitet nga: Стефан 02 Pri 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 6
Се продава IPhone 6 кој е добро сочуван, во одлична состојба и работи без никаков проблем.Телефонот има нова батерија. Има 16гб меморија.
Се продава и расипан iPhone 6 за делови + со него доаѓа и исправна батерија.

Цена за исправен Iphone: 5000 денари
Цена за расипан iPhone + други делови: 1500 денари
Стефан
075424484
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione