Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6

0 MKD

Shitet nga: Jasmina 05 Sht 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 6
Iphone 6 raboti na site karticki vo odlicna sostojba..cena po dogovor
Jasmina
070422703
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione