Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iphone 6 64 giga

100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: D-mobile 09 Jan 13:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
D-mobile
iPhone 5 Neverlock top Sostojba 9 000 MKD
iPhone X 670 EUR
Iphone 5s 16 gb 5 000 MKD
iPhone 6 plus ekstra sostojba 64GB 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
iPhone 6
Iphone 6 100€
64 giga NEVERLOCK
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Tregoje në hartë
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile
iPhone 6 64 giga Neverlock 340 EUR
Samsung Galaxy S7 top sostojba 320 EUR
Samsung Galaxy J3 (2016) Nov Neotpakuvan 9 000 MKD
Samsung J5 2016 Nov Nekoristen 180 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione