Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6 64GB NEVERLOCK

450 EUR

Shitet nga: Epi 10 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Modeli
iPhone 6
Telefonot e crna boja potpolno ispraven neverlock raboti na site karticki donesen e od USA vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim