Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6 64gb

370 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Cell Phone Repair 25 Dhj 11:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
iPhone 6
iphonot e vo dobra sostojba raboti na site karti
Itno
Cell Phone Repair
SERVIS ZA MOBILNI TELEFONI NUDIME: 1. Brzo, Efikasno i Kvalitetno!!! 2. Reshenie za site softverski i hardverski defekti!!!! 3. Dekodiranje!!! Garancija: Originalni delovi, garancija na istite i telefonot go dobivate najdocna za dva dena. Lokacija: centar mob: 075782686
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
075782686
Cell Phone Repair
075782868
Leaflet
Cell Phone Repair
iPhone ekrani 0 MKD
Servis na touch screen & lcd 0 EUR
iPhone 5 ekrani 2 500 MKD
Samsung delovi servis 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione