Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6 16 gb i Samsung Galaxy A5

439 EUR

Shitet nga: xxx 28 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Modeli
iPhone 6
Prodavam iPhone 6 16gb.Telefonot e neverlock.Prodavam i Samsung Galaxy A5 nov kupen od one-vip na 18.11.2015.Cena za Samsungot 250 evra,a iphonot 439 evra.
Leaflet
Në fillim