Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6 space grey 16gb

420 EUR

Shitet nga: Daniel 06 Maj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Одлично сочуван ајфон 6 купен од т-мобиле една година стар, нема никакви оштетувања по него, цело време користен со заштитно стакло и маска, фул паковање, околу цената има место за договор.
- Замена за samsung s6 edge / + , s7 edge.
Në fillim