Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6

235 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UniTel 15 Shk 14:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
Modeli
iPhone 6
QMIME TЁ REJA / НОВИ ЦЕНИ
iPhone 6 ! 235euro/14430den..
si te ri pa asnje vi..
kako novi so fabricni foli..
GRATIS : Xham mbrojtes dhe fotroll..
GRATIS : Staklena folia i fotrolla..
#UNITELmobilestore : 072 745 745
--GJENDEMI NE RRUGEN E ILINDENIT PERBALL OTO NETKO-s..
--SE NAOGAME VO ILINDENSKA KARSIA OTO NETKO..
UniTel
iPhone 6s 128GB Space Gray Apple Neverlock ! 460 EUR
iPhone 6 9 999 MKD
Samsung Galaxy S7 330 EUR
iPhone 6 235 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione