Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6S Plus 16GB Neverlock + external battery

580 EUR

Shitet nga: Vegim 08 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Se prodava iPhone 6s Plus 16GB (rose gold) kako nov, neverlock, so 5 meseci garancija bez niedna grebatinka, zaedno so eksterna baterija Mophine.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione