Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6s Rose Gold 128GB Unlocked

320 EUR

Shitet nga: Anastasija Bogdan 04 Sht 03:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
New iPhone 6s Rose Gold 128GB Unlocked
Anastasija Bogdan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione