Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6s

200 EUR

Shitet nga: Abduraim 11 Sht 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Se prodavat telefonot za delovi oti ne moze da se otkodirat e so icloud moze i Za zamena i futurola so sensor od marka ta 2000 denari
Abduraim
072576125
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione